KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12994042
nr 1299 4042
Oidentifierad konstnär. Signerad. Klättrande man. Olja på duk, 40x32 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 januari 2020
kl 20:12:46
100 kr
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)